Shambhala Stupeň 2 v Jablonci nad Nisou

Vancouver_Images/Level_1-5/Level_II_SQ.jpg
Datum:
Pátek 6 duben 2018 (19:00 -20:00)
Sobota 7 duben 2018 (09:00 -18:00)
Neděle 8 duben 2018 (09:00 -17:00)
Učitel : Jan Lamač
Koordinátor : Karel Linka
Cena : CZK900
Když jsme zažili chuť základního dobra, chceme jít dále. Meditační praxe nám umožňuje vidět, jak si vytváříme zvykový kokon, který maskuje náš strach. Oceňujeme, že základně není žádná překážka k zažívání zákl. dobra.


Shambhala 2 v Jablonci nad Nisou
=================================================

* Srdečně všechny zveme na druhý  stupeň výcviku Shambhala, nazvaný "Zrození bojovníka". Program je určen pro všechny, kteří již absolvovali jeho první část, zvanou "Umění být člověkem".

* Termín programu je od pátku 6. dubna 2018 od večera do neděle 8. dubna 2018 do pozdních odpoledních hodin.

* Programem nás bude provázet zkušený učitel pražského centra Shambhala Jan Lamač.

* Místo pořádání bude opět v centru Shambhala Na výšině 13 Jablonec nad Nisou - Žižkův Vrch (u pekárny).

* V dalších dnech začneme program snídaní v 8.30. V sobotu se program protáhne díky banketu až do večerních hodin a v neděli celý program skončí kolem 17té hodiny.

* Program samotný je tvořen na úvod instruktáží meditace a dále několika přednáškami, diskuzními kroužky a vlastní meditační praxí.  Součástí je také meditační interwiev, čili soukromý krátký pohovor mezi čtyřma očima se zkušenými instruktory.

* Součástí programu je v sobotu na závěr menší banket, kterým oslavíme nově nabyté zkušenosti a zážitky a v neposlední řadě i lepší schopnosti pracovat se svojí myslí. 

* V našem meditačním centru je možné nocovat, což si několik účastníků prvního stupně již vyzkoušelo. Takže klidně tuto možnost využijte a přijeďte i když bydlíte poněkud dále od Jablonce. 

* Základní cena programu činí 900 Kč pro všechny, kteří absolvují tento stupeň výcviku poprvé. Pro studenty, nezaměstnané, rodiče na mateřské, obecně pro nevýdělečně činné osoby platí cena 450 Kč. Ti, kteří absolvují program opakovaně, platí 300 Kč. V ceně je zahrnuta snídaně po oba dny, závěrečný banket a drobné občerstvení během celého programu. Oběd se tradičně pořádá v restauraci, který si absolventi platí individuálně.

* Registrace, informace: Karel Linka, 723 188 551, [email protected]