Symposium Peace Now! (Mír teď) ve Vídni

Vienna/peace_now.jpg
Datum: Pátek 15 září 2017 Neděle 17 září 2017
Kontaktní osoba : Jeffrey Buehler
Jak můžeme jako jednotlivci a jako společnost reagovat se soucitem na těžké, matoucí a často destruktivní síly, se kterými jsme konfrontováni v každodenním životě a v médiích?

Symposium Peace Now (Mír teď) má za cíl nabídnout široké spektrum pohledů, praktických přístupů a živých diskusí o tom, jak nejlépe reagovat na tyto výzvy. Témata budou sahat od práce s myslí a emocemi na osobní úrovni až po zapojení se do práce různých skupin a organizací na místní, národní a globální úrovni ekonomiky, diplomacie, politiky a sociální angažovanosti.

 

15.-.17. září v Rakouském centru ve Vídni (Austria Center Vienna),

Bruno-Kreisky-Platz 1, 1220

 

se Sakyongem Miphamem Rinpoche (Držitel linie Shambhala), Arawanou Hayashi (Presencing Institute), Christianem Felberem (Economy for the Common Good) a mnoha dalšími...

 

Pomocí přednášek, diskusí a workshopů bude symposium hledat cesty, jak se vyhnout pocitu zahlcení, zachovat si jasnost náhledu a rovnováhu v těžkých časech, abychom mohli efektivně rozvíjet mír.

Detailní program a lístky budou k dispozici  na jaře 2017. Prosím přihlašte se k odběru našeho newsletteru pro aktuální informace o symposiu.

Web akce: www.peacenow.at


Symposium je organizováno Shambhala meditačním centrem ve Vídni, Stiftgasse 15-17, 1070 Vídeň, které je součástí mezinárodní komunity Shambhala center vedených Sakyongem Miphamem Rinpoche.

Peace now